Apie OXOX


OXOX iš arčiau


OXOX – vaikiškų drabužių ir aksesuarų prekinis ženklas, priklausantis bendrovei „Vilaugė“.


UAB „Vilaugė“ kuria ir siuva vaikiškus drabužius, skirtus berniukams ir mergaitėms, kurių ūgis nuo 62 iki 164 cm. Smagūs ir ilgaamžiai drabužiai pasižymi antialerginėmis savybėmis, gaminami iš ekologiškų medžiagų. Mūsų dizaineriai didelį dėmesį skiria drabužių konstrukcijai, siekia kurti patogius ir judesių nevaržančius rūbus bei papuošti juos vaikų mylimais personažais.


2014 metų pabaigoje OXOX kolekcijose apsigyveno Vytauto V. Landsbergio vaikiškų knygelių herojus lapiukas Pūkis, dainelės “Kaip gera, kai man gera” personažai, 2015 pradžioje į parduotuves atkeliavo arklys Dominykas.


2015 metų pradžioje bendrovė žengė žingsnį pirmyn – tapo pirmąja Pabaltijo šalyse tekstilės kompanija, įsigijusia teisę kolekcijas papuošti populiariais MINIONS personažais (Lietuvoje pagarsėjusiais pimpačkiukų vardu). Vasaros vidury pirma OXOX-MINIONS kolekcija pasiekė OXOX parduotuves ir e-parduotuvę.


OXOX: vaikai – vaikams


Siekdami kurti vaikų mėgstamus ir tėvų vertinamus drabužius, bendradarbiaujame su vaikais – mūsų komandos nariais, kurie su dizaineriais kuria drabužių kolekcijas, dalyvauja drabužių fotosesijose, OXOX prekinio ženklo socialinėje veikloje. Jie – tikrieji ir nepakartojami OXOX ambasadoriai.


Kaip OXOX mato pasaulį


Šiais laikais, kai drabužių pasiūla didžiulė ir garsiausi pasaulio prekiniai ženklai stengiasi pranokti vienas kitą sekdami naujausias mados tendencijas, varžydamiesi kuo ispūdingesnėmis reklaminėmis kampanijomis, sunku įsivaizduoti, kad dar galima rasti laisvą nišą.


Lietuvoje dauguma siuvimo įmonių siuva žymiausių pasaulio prekinių ženklų gaminius eksportui, kurie apkeliavę pusę pasaulio sugrįžta į mūsų parduotuves, tačiau už ženkliai didesnę kainą.


Taigi mes nedidelė, tačiau kūrybinga ir drąsi komanda sugalvojome, kad turėdami patirtį ir norą galime pagaminti gražių ir kokybiškų drabužėlių vaikams patys. Ir prekiauti jais čia pat, Lietuvoje. Žymūs prekiniai ženklai neatsiranda per dieną, tačiau mes siekiame, kad OXOX prekinis ženklas taptų žinomas ne tik Lietuvoje bet ir visoje Europoje!


Jeigu lietuviai siuva užsienio prekiniams ženklams - kodėl mes negalime būti geresni bei konkurencingesni už juos? Turime visas galimybes - Internetą. Mūsų produktai gali būti pasiekiami 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę visame pasaulyje! Šiais technologijų ir inovacijų laikais kiekvienas verslas yra globalus, ne išimtis ir OXOX!


OXOX Vardas ir Kokybė


Prisiminę vaikystėje pamėgtą žaidimą „Kryžiukai-nuliukai“, sugalvojome žaismingą ir skambų OXOX pavadinimą.


Pirmuosius OXOX gaminius pristatėme savo internetinėje parduotuvėje 2007 metų rudenį. Ir nuo pirmųjų jos atidarymo dienų sparčiai didėja lankytojų ir pirkėjų skaičius. Tai mums tik patvirtino, kad esame reikalingi ir mūsų kuriami drabužėliai patinka tėveliams ir vaikams. Nors parduotuvės ir prekybos centrai lūžta nuo prekių gausos, tačiau visi yra pasiilgę funkcionalios ir kokybiškos prekės, skirtos mūsų vaikams, atitikančios mūsų vaikų poreikius bei pomėgius, puoštos lietuviškais užrašais ir mielais paveikslėliais.


OXOX modeliai sukurti profesionalių dizainerių yra žaismingi, ryškūs, kokybiški ir funkcionalūs. Jie tinkami dėvėti kasdien: darželyje ar namie, sportuoti ar žaisti kieme. Ivairių rūbelių tėveliai ras ir 3 mėn. kūdikėliui ir 10 metų mokinukui.


Per metus pristatome 2 kolekcijas, kurios išsiskiria savo vientisumu, tarpusavyje derančiomis spalvomis, bei modeliais. Jums nereikės sukti galvos, kur įsigyti derančius rūbus prie anksčiau įsigyto. OXOX kolekcijoje išsirinksite komplektus, aksesuarus, galėsite vienodai aprengti skirtingo amžiaus broliukus ar sesutes. Netgi tėtis ir mama ras drabužėlį OXOX kolekcijoje.


Svarbu ir tai, kad visi gaminiai pasiūti iš medvilninio trikotažo, audinių, todėl vaikai jausis patogiai ir ergonomiškai. Gamyboje naudojame kokybiškas ir ekologiškas medžiagas, kurios nenusiskalbia, neblunka ir nesitraukia, taikome pažangias technologijas, kurios leidžia dydžio-priežiūros etiketes tiesiog „priklijuoti“ ir jų nebereikia nukirpti, jos nesijaučia dėvint ir neerzina vaiko odeles.


Visus drabužėlius matuojame ir išbandome ant savo pačių vaikų, taigi drąsiai galime teigti, kad siūlome tikrai gerą produktą, kuriuo džiaugsitės ir Jūs ir Jūsų vaikai kasdien ir ilgai.


Su meile OXOX :)


Kontaktai

UAB „Vilaugė”
Įmonės kodas 135227763
PVM kodas LT352277610
Raudondvario pl. 76, Kaunas, LT 47182, Lietuva
Tel.: + 370 37 260302

A/S LT087290000010467828
AB Citadele bankas